Aksesuarai

„INTERJERO KŪRYBOS NAMAI“ salone galite užsisakyti šio gamintojų įvairiausių aksesuarų ir suteikti savo namams ar biurui išskirtinumo. Kruopščiai ir su didele meile pagaminti aksesuarai atrodys itin elegantiškai.

Thelermont Hupton

Anglijos gamintojai „Thelermont Hupton“ gaminantys įvairių aksesuarų namams kompanija. Platus pasirinkimas, puiki kokybė.

 

Blue Shaker

Manote, kad namuose trūksta šiek tiek spalvotų ir įdomių detalių? Mes galime Jums padėti. Prancūzų „Blue Shaker“ kūrėjai gamina spaudinius, kurie tikrai privers jūsų svečius kalbėtis. Nuo vintažinių įkvėptų atspaudų iki modernaus meno ir žemėlapio atspaudų, jie sukurti taip, kad padarytų įspūdį bet kurioje namų vietoje.

 

Nevotex

Nevotex yra pirmaujanti didmeninės prekybos interjero dizainui bei baldų gamybos pramonei skirtomis medžiagomis įmonė Skandinavijoje bei Baltijos šalių regione. Ši kompanija prekiauja audiniais, natūralia ir dirbtine oda bei kitomis žaliavomis skirtomis baldų gamybai. Jų asortimente taip pat rasite ir produktų, kurie skirti automobilių bei laivų interjerams. Šios kompanijos šūkis: „Mūsų ilgametė patirtis yra skirta Jums. Jūsų aistra yra mūsų aistra!“