Domus Lumina: interjero dizaino prieglobstis

Prieš kelis mėnesius, Design of Dream dizainerė Ernesta turėjo galimybę apsilankyti Klaipėdoje esančiame Domus Lumina salone, kuriame galėjo ne tik pasigrožėti siūlomų produktų įvairove, bet taip pat ir pabendrauti su klientais bei patarti interjero dizaino klausimais. Šiame straipsnyje norime pasidalinti dizainerės įspūdžiais bei Domus Lumina produktais. 

Įsikūrusi 2007 metais, Domus Lumina specializuojasi langų uždengimų gamyboje ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Šios modernios ir novatoriškos įmonės misija – padėti žmonėms sukurti šviesius ir jaukius namus, patogią darbo vietą ir saugią aplinką. Todėl, nuolatinis tobulėjimas ir dalyvavimas tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse statybų, interjero ir dizaino parodose veda prie galimybės pasiūlyti itin platų audinių raštų, spalvų bei produktų asortimentu.

6779c1fb 0f9d 418b 83fc 58605f327ace

Vienas įspūdingiausių Domus Lumina aspektų – gaminių įvairovė. Ši įmonė siūlo viską, ko gali prireikti klientui – nuo žaliuzių, roletų ir užuolaidų namų interjerui iki fasado roletų bei tinklelių nuo vabzdžių. Nesvarbu, ar tai būtų ekologiško audinio, ar perdirbto pluokšto, užtamsinantys ar susiliejantys su siena roletai, gamyboje Domus Lumina naudoja tik patikimų tiekėjų medžiagas. 

Lankantis salone, Design of Dream dizainerė turėjo galimybę patarti salone lankantiems klientams interjero dizaino klausimais. Ši patirtis buvo puiki proga susipažinti su šio salono produktais bei pasidalinti  interjero dizaino žiniomis. Dizainerė patarė, kaip pasirinkti kambariui tinkamas Domus Lumina žaliuzes ar užuolaidas, kaip derinti jų spalvas ir tekstūras ir sukurti vientisą visų namų vaizdą.

dadbdfa6 d994 46f7 91a8 2bd16b09b465

Domus Lumina – tai interjero dizaino entuziastų prieglobstis. Dėl siūlomų gaminių įvairovės bei galimybės bendrauti su profesionaliais konsultantais, kurie greitai padeda pasirinkti tinkamiausią variantą, šį saloną būtina aplankyti kiekvienam, norinčiam sukurti šviesius ir jaukius namus.  Jei esate Klaipėdoje, būtinai apsilankykite Domus Lumina ir patys atraskite šio salono stebuklus.

Sužinokite daugiau: https://www.domuslumina.lt/

  • Dalintis!