Erdvės atspindžiai

Erdvės atspindžiai, tai interjeras, kuriame šviesos, vandens ir geometrijos sąveika harmoningai apibrėžia ramybės ir elegancijos esmę.

Įžengus į vidų iš karto sužavi švelni tekančio vandens siena, elegantiškai integruota kaip pagrindinė namo ašis. Šis tekančio vandens elementas, tarnaujantis kaip išskirtinė akcentinė siena, prikausto dėmesį, o jo ramus čiurlenimas dėl savo atspindžio suteikia erdvei hipnotizuojantį švytėjimą ir begalinio gylio pojūtį.

Visame interjere apgalvotas atspindžių ir blizgių paviršių derinys persipina su sudėtingais marmuro raštais, suteikdamas aplinkai gyvybingumo, lengvumo ir rafinuotumo. Geometriniai motyvai atsispindi ir balduose, ir šviestuvuose, sukurdami vientisą dinamiško lankstumo ir ilgalaikio stabilumo sintezę.

Minkšti, prabangūs audiniai apgaubia baldus, grakščiai sušvelnindami kietus paviršius, įnešdami šilumos ir jaukumo pojūtį. Sukuriama didingos ramybės atmosfera, kurioje kiekvienas elementas susilieja, kad sukeltų gilų ramybės ir geros savijautos jausmą.

Interjero vaizdo įrašą galite pamatyti čia.

Nuotraukos: Arimantas Knašas

 

  • Dalintis!