Horoskopai 2020-tųjų metų interjero tendencijose

Šis metas yra būtent tas laikas, kuomet kiekvienas ieško pokyčių ir pasakymas “Nauji metai – naujas aš”, suteikia mums galimybę išsikelti naujus tikslus. Norėtumėme Jus supažindinti su naujomis metų interjero tendencijomis, pritaikydami juos astrologijai ir 12 zodiako ženklų. Šis straipsnis padės Jums geriau suprasti savo ženklui apibūdinančią interjero tendenciją ir pritaikyti savo aplinkoje.
Kiekvienas zodiako ženklas priklauso vienam iš keturių elementų – oro, žemės, vandens ir ugnies, kurie žymi Jūsų energiją. Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis) yra labiau komunikabilūs ir intelektualūs, o žemės ženklai (Jautis, Mergelė ir Ožiaragis) yra labiau žemiški ir subalansuoti. Vandens ženklai (Vėžys, Skorpionas ir Žuvis) paprastai būna emocingi ir jautrūs, o ugnies ženklai (Avinas, Liūtas ir Šaulys) yra aistringesni ir temperamentingesni.
Kiekvienas zodiako ženklas turi savo unikalių skirtumų ir šis straipsnis galėtų padėti paversti kiekvieno iš Jūsų gyvenimo aplinką tinkančią būtent Jūsų gyvenimo būdui.

Avinas

Avinams patinka erdvė, kurioje jie gali funkcionuoti. Šio zodiako ženklo žmonės labiau mėgsta vadovauti nei sekti, jie turi išskirtinius organizavimo įgūdžius ir yra linkę būti ryžtingi bei pasitikintys savimi. Idealus interjeras būtų minimalus, bet ne per nuobodus. Geriausias pasirinkimas būtų sienų ir lubų padengimas tuo pačiu atspalviu, pridedant spalvotų detalių, kaip paveikslai ar pagalvėlės.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose

Jautis

Žmonės esantys po Jaučio ženklu mėgsta kūrybiškumą ir grožį. Jie yra labai atsakingi, tačiau taip pat gali būti užsispyrę. Geriausias pasirinkimas renkantis interjerą būtų juodos ir baltos spalvos deriniai, kurie atrodo estetiškai ir nesenstančiai. Šių spalvų deriniai Jūsų namuose paliks svečiams neišdildomą įspūdį.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 1

Dvyniai

Dvyniai mėgsta kurti, todėl žmonės esantys po šiuo ženklu yra labai universalūs. Jie atviri idėjoms ir menui. Jie mėgsta būti tarp žmonių ir mėgautis literatūra, tuo tarpu nėra laimingi būdami vieni atsikartojančioje rutinoje. Interjeras tinkantis šiam ženklui būtų pilnas skirtingų fakturų ir spalvotų baldų, įkvėptų europietiškomis detalėmis, tokiomis kaip ryškūs apsiūvai, metalinės kojelės ir charakteringi raštai.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 2

Vėžys

Vėžiams būdingas romantiškas stilius, švelnios spalvos ir kokybiškos medžiagos. Sakoma, kad juos valdo mėnulis, kurio fazės sukuria paslaptis ir keistą elgesį gimusiems po šiuo ženklu. Vėžys yra linkęs būti ne tik nuotaikingas ir emocingas, bet ir svajotojas. Tinkamas interjeras šių tipų žmonėms būtų “Grandmillennial” stilius: modernūs, dailių apmušalų baldai, sukuriantys jaukumą ir patogumą.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 3

Liūtas

Liūtą valdo saulė, todėl žmonės gimę po šiuo ženklu yra aistringi, šilti ir turintys gerą humoro jausmą, tačiau taip pat gali būti arogantiški ir užsispyrę. Manoma, kad Liūtai yra natūralūs lyderiai, nes jie dominuoja ir gali lengvai įtikinti aplinkinius. Jiems patinka tokios spalvos, kaip raudona, violetinė ir auksinė, todėl “Ryškus Monochrominis” interjeras jiems labiausiai tinka. Šis interjero stilius kupinas asmenybės, elegancijos ir galios.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 4

Mergelė

Tie, kurie gimė po šiuo zodiako ženklu, turi gerai išlavintus bendravimo įgūdžius. Jie yra metodiniai, analitiniai ir mėgsta organizuotumą bei švarą. Mergelės linkusios domėtis sveikata ir mityba, todėl šio ženklo žmonių interjeras būtų kupinas žemiškų tonų, tamsiai dažytų baldų ir detalių, suteikiančių erdvei charakterio.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 5

Svarstyklės

Svarstyklėms vadovauja grožio deivė Venera. Tie žmonės gimę po šiuo ženklu, yra harmoningi, švelnūs ir diplomatiški, tačiau taip pat gali būti gana svyruojantys savo įsitikinimuose. Interjeras tinkantis šių tipų žmonėms būtų minimalus, madingas ir estetiškas, pilnas skirtingų raštų ir audinių. Taip pat būdingi modernūs baldai su pastelinėmis bei rausvomis spalvomis, kurie suteikia aplinkai daugiau elegancijos.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 6

Skorpionas

Sakoma, kad skorpionai yra saugūs, ištikimi ir drąsūs, tačiau taip pat gali būti šiek tiek egoistiški ir slapti. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, mėgsta dekoruoti savo aplinką pagal savo asmenybę. Skorpionai yra labiau linkę turėti interjerą, kuriame vyrauja modernios ir senos detalės. Tokiu būdu jie turi galimybę suteikti interjerui savotiškumo ir atskleisti savo asmenybės istoriją.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 7

Šaulys

Šaulį valdo Plutonas – atsinaujinimo ir galios planeta. Tinkantis interjeras tokio tipo žmonėms būtų pilnas spalvų. Šauliai pasižymi nepaprastu entuziazmu ir smalsumu. Jie yra kupini nuotykių, todėl ryškios dekoro detalės jų interjere gali suteikti laisvės eksperimentuoti net su labiausiai paslėptomis kampų vietomis, tokiomis, kaip vonios kambarys.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 8

Ožiaragis

Ožiaragis yra tas zodiako ženklas, kuriam patinka viskas, kas tradiciška ir asmeniška. Ožiaragiai turi atsakomybės jausmą. Jie taip pat pasižymi ansktyva branda ir drausme. Žmonės, gimę po šiuo ženklu kartais gali būti net ir labai užsispyrusiais. Tinkantis interjeras šių tipų žmonėms būtų balti, klasikiniai motyvai, kuriais dekoruoti namai suteiktų patogumo ir malonumo.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 9

Vandenis

Vandeniai dažnai laikomi nejautriais, nes jiems sunku išreikšti savo jausmus ir jie dažnai kovoja su kompromisais, tačiau taip yra todėl, kad jie mėgsta būti nepriklausomi. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, mėgsta novatorišką interjerą, kuriame jie gali restauruoti senus baldus. Vandenio interjerui būtų naudojamos medžiagos iš medienos ir metalo. Šio ženklo žmonėms būdingas interjeras įkvėptas laisvės ir gamtos.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 10

Žuvys

Žmonės, gimę po šiuo ženklu laikomi labai užjaučiančiais, ištikimais ir mylinčiais. Žuvims patinka turėti vietą, kur jie galėtų jaustis saugūs. Sakoma, kad jie yra protingi, nesmerkiantys ir atleidžiantys, mėgstantys savitą dekoraciją. Tobulas Žuvų interjeras būtų tai, kas suteikia saugumo ir jaukumo, kaip minkštos sienos ir aukštos kokybės minkšti baldai.

horoskopai 2020 tuju metu interjero tendencijose 11 

Šaltiniai: https://www.elledecor.com/design-decorate/trends/g29859422/design-trends-2020/?slide=1

https://www.astrology.com/us/horoscope/index-yearly-2020.aspx

https://www.indecortrends.com/newest-trends-of-zodiac-signs-2020-in-decoration/

Nuotraukos: www.pinterest.com 

  • Dalintis!