Inovatyvių interjero sprendimų tyrinėjimas Marmo Arc renginyje

Praeitą savaitę Lietuvoje įsikūrusi šeimos įmonė Marmo Arc surengė išskirtinį renginį, kuriame po vienu stogu susirinko interjero dizaineriai, architektai ir šios srities profesionalai. Būdami pirmaujantys aukštos kokybės natūralaus ir dirbtinio akmens gaminių tiekėjai, Marmo Arc pristatė savo išskirtinius akmeninius stalviršius ir atskleidė neribotas akmens panaudojimo galimybes. Dalyviams buvo surengta daug įdomių pristatymų, informatyvių diskusijų apie dizaino tendencijas ir kvapą gniaužiančių naujausių akmens gamybos galimybių demonstracijų.

Renginys prasidėjo įdomiu pristatymu, kuriame buvo pabrėžtas natūralaus ir dirbtinio akmens universalumas ir grožis interjero dizaine. Atstovai aistringai dalijosi žiniomis apie įvairias akmens rūšis, pabrėždami jų unikalias savybes ir panaudojimo galimybes. Renginio metu buvo demonstruojama, kaip akmuo gali pakelti bet kurios erdvės estetiką, suteikti jai rafinuotumo ir prabangos, pradedant elegantiškais stalviršiais ir baigiant įkvepiančiomis 3D skulptūromis.

inovatyviu interjero sprendimu tyrinejimas marmo arc renginyje 2

Vienas iš labiausiai sužavėjusių renginio aspektų – pamatyti Marmo Arc akmens gamybos pjovimo ir frezavimo galimybes. Dalyvius stebino akmens pjovimo proceso tikslumas ir įmantrumas, kurio dėka atsirado sudėtingi raštai ir išlenktos akmens dalys. Pasitelkusi pažangias kompiuterines programas, Marmo Arc pademonstravo, kaip gali paversti realybe net sudėtingiausias idėjas. Šis atradimas dalyviams paliko neišdildomą įspūdį ir įkvėpė mąstant apie būsimus interjero dizaino projektus.

inovatyviu interjero sprendimu tyrinejimas marmo arc renginyje

Kaip interjero studijai, dalyvavimas šiame renginyje buvo neįkainojama galimybė atrasti naujas dirbtinio ir natūralaus akmens galimybes. Dėl Marmo Arc kompetencijos ir pažangiausių technologijų Design of Dream komanda dabar gali pasiūlyti savo klientams dar daugiau novatoriškų ir originalių sprendimų, kuriuose panaudotas laikui nepavaldus akmens grožis.

inovatyviu interjero sprendimu tyrinejimas marmo arc renginyje 1

Neseniai įvykęs Marmo Arc renginys buvo itin sėkmingas, dalyviams suteikęs visapusišką patirtį, kuri atskleidė didžiulį natūralaus ir dirbtinio akmens potencialą interjero dizaine. Renginys paliko neišdildomą įspūdį visiems dalyviams – nuo informatyvių pranešimų ir diskusijų apie dizaino tendencijas iki įspūdingų akmens pjaustymo galimybių demonstracijų. Pasitelkus Marmo Arc kompetenciją ir įsipareigojimą siekti meistriškumo, interjero dizaino ateitis bus keičiama po vieną akmenį.

Sužinokite daugiau: https://www.marmoarc.com/lt/ 

  • Dalintis!