Tapetai

Jei Jums norisi lengvo, skandinaviško dvelksmo savo namuose, REBEL WALLS fototapetai yra skirti būtent Jums. Begalo išvaizdūs, jaukūs ir elegantiški. Šie tapetai pasižymi skirtingomis temomis, o nenuilstantys kurėjai vis papildo dizainus naujais motyvais. Šių tapetų pavyzdžius galime pristatyti nemokamai.

Olandų gamintojų VESCOM išskirtiniai ir itin aukštos atsparumo klasės bei kokybės tapetai. Puikiai tinkantys visuomeninėms, specialios paskirties patalpoms bei privačiam būstui. Jie skirti tiems, kurie ieško subtilios prabangos, ilgaamžiškumo ir dekoratyvumo. Šie tapetai gali būti viniliniai arba tekstiliniai. Jie puikiai tinka tiek moderniuose, tiek ir klasikiniuose interjeruose.

Užsukite pas mus ir iš gausybės katalogų išsirinksite sau tinkamiausią variantą.

Šie tapetai sužavėjo mus savo originalumu ir kitokiu žvilgsniu į sienų apmušalų gamybą. Italų kompanijos WALL&DECO tapetų kūrėjai – tai įvairių meno sričių specialistai. Išskirtinės faktūros, sukuriantys 3d vaizdą, subtilūs ir netradicinio tipo WALL&DECO tapetai skirti ambicingiems užsakovams, kurie nori sukurti nepakartojamą įspūdį savo namams.

Šie gamintojai, vieni iš nedaugelio, siūlo tapetų kolekcijas vonios kambariams, dušams, o taip pat ir skirtus lauko fasadams. Jei nusibodo tradicinės sienų dangos vonios kambariams arba fasadui, išbandykite šiuos WALL&DECO gamintojų siūlomus produktus. Rezultatas sužavės ir nepaliks abejingų.

Kompanija siūlo labai platų kolekcijų pasirinkimą, kurias apžiūrėti galite mūsų INTERJERO KŪRYBOS NAMAI salone.