Tapetai

Jei Jums norisi lengvo, skandinaviško dvelksmo savo namuose, REBEL WALLS fototapetai yra skirti būtent Jums. Be galo išvaizdūs, jaukūs ir elegantiški. Šie tapetai pasižymi skirtingomis temomis, o nenuilstantys kūrėjai vis papildo dizainus naujais motyvais. Šių tapetų pavyzdžius galime pristatyti nemokamai.

tapetai 2

Olandų gamintojų VESCOM išskirtiniai ir itin aukštos atsparumo klasės bei kokybės tapetai. Puikiai tinkantys visuomeninėms, specialios paskirties patalpoms bei privačiam būstui. Jie skirti tiems, kurie ieško subtilios prabangos, ilgaamžiškumo ir dekoratyvumo. Šie tapetai gali būti viniliniai arba tekstiliniai. Jie puikiai tinka tiek moderniuose, tiek ir klasikiniuose interjeruose.

Užsukite pas mus ir iš gausybės katalogų išsirinksite sau tinkamiausią variantą.

tapetai 1

Šie tapetai sužavėjo mus savo originalumu ir kitokiu žvilgsniu į sienų apmušalų gamybą. Italų kompanijos WALL&DECO tapetų kūrėjai – įvairių meno sričių specialistai. Išskirtinės faktūros tapetai, sukuriantys 3D vaizdą, subtilūs ir ne tradicinio tipo WALL&DECO tapetai, skirti ambicingiems užsakovams, kurie nori sukurti nepakartojamą įspūdį savo namams.

Šie gamintojai, vieni iš nedaugelio, siūlo tapetų kolekcijas vonios kambariams, dušams ir tuo pačiu tapetus, skirtus lauko fasadams. Jei nusibodo tradicinės sienų dangos vonios kambariams arba fasadui, išbandykite šiuos WALL&DECO gamintojų siūlomus produktus. Rezultatas sužavės ir nepaliks abejingų.

Ši įmonė siūlo platų kolekcijų pasirinkimą, kurias galite apžiūrėti mūsų INTERJERO KŪRYBOS NAMAI salone.

tapetai