10 paprastų „pasidaryk pats” projektų, kuriais pakeisite savo namų erdvę

Ar kada pagalvojote, kaip pagerinti savo namus turint minimalų biudžetą? Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo ir „pasidaryk pats” žinių, galite padaryti reikšmingų pokyčių, kurie įkvėps jūsų namams naujos gyvybės. Šiame straipsnyje nagrinėsime dešimt paprastų „pasidaryk pats” projektų, kurie gali padėti jums atnaujinti erdvę neapiplėšiant banko.

 

1. Vienas iš paprasčiausių ir efektingiausių būdų pakeisti erdvę – perdažyti sienas. Pasirinkite spalvą, kuri tinka jūsų stiliui ir dera prie esamų baldų. Šviesūs atspalviai gali suteikti kambariui erdvumo, o drąsesnės spalvos – gyvybingumo. Nebijokite eksperimentuoti su įvairiomis dažymo technikomis, pavyzdžiui, ombre ar trafaretu, kad suteiktumėte tekstūros ir vizualinio įdomumo.

2. Galerijos sienos – tai puikus būdas parodyti savo asmenybę ir suteikti vizualinio patrauklumo bet kuriam kambariui. Surinkite mėgstamus meno kūrinius, nuotraukas ar plakatus ir darniai išdėliokite juos ant vienos iš sienų. Eklektiškam vaizdui sukurti galite maišyti ir derinti skirtingų stilių ir dydžių rėmus arba rinktis vientisą vaizdą su vienodais rėmais. Prieš ką nors kabindami, suplanuokite išdėstymą ant grindų, kad užtikrintumėte subalansuotą kompoziciją.

3. Suteikite savo seniems baldams naują išvaizdą juos perdažydami. Išsirinkite norimą estetiką atitinkančius audinius ir pakeiskite nusidėvėjusius apmušalus. Šis paprastas „pasidaryk pats” projektas gali paversti nuobodžiai atrodantį daiktą stilingu pagrindiniu kambario akcentu. Jei esate naujokas, rekomenduojama pradėti nuo mažesnių daiktų, pavyzdžiui, valgomojo kėdžių ar pufų, ir tik tada pereikite prie didesnių baldų.

4. Įrengiant dekoratyvines sienų dailylentes, bet kuriam kambariui akimirksniu suteiksite žavesio ir charakterio. Galite rinktis iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, kamščio, minkšto audinio, ar net nuplėšiamų ir priklijuojamų įvairios formos gipso skydų. Panelės gali būti montuojamos vertikaliai, horizontaliai arba unikaliais raštais, pavyzdžiui, eglutės ar ševrono. Tai puikus būdas atnaujinti nykią sieną ir sukurti išskirtinį elementą.

10 paprastu pasidaryk pats projektu kuriais pakeisite savo namu erdve 2

Nuotraukos: Pinterest

5. Pakeiskite virtuvės ar vonios kambario spinteles: greitai ir lengvai pakeiskite techninę įrangą. Rinkitės rankenėles, atitinkančias jūsų stilių ir bendrą kambario temą. Nustebsite, kiek daug gali pakeisti šis paprastas pakeitimas. Tai nedidelė detalė, kuri gali pakylėti visą erdvę.

6. Sieną paverskite magnetine ar kreidos lenta: Išlaisvinkite savo vidinį menininką. Šis „pasidaryk pats” projektas yra ne tik funkcionalus, bet taip pat gali suteikti žaismingo ir kūrybiško elemento jūsų erdvei.

7. Kabančios lentynos – stilingas ir praktiškas bet kurio kambario papildymas. Jos suteikia papildomos vietos jūsų daiktams, kartu išlaikydamos minimalistinę estetiką. Įrenkite jas svetainėje, kad galėtumėte eksponuoti mėgstamas knygas ir dekoratyvinius daiktus, arba virtuvėje, kad galėtumėte laikyti dažnai naudojamus virtuvės reikmenis. Naudojant tinkamus įrankius, kabančias lentynas gana lengva sumontuoti, o paprastą sieną akimirksniu galima paversti vizualiai patraukliu akcentu.

10 paprastu pasidaryk pats projektu kuriais pakeisite savo namu erdve 1

Nuotraukos: Pinterest

8. Atnaujinkite savo miegamąjį pasigamindami unikalų galvūgalį. Jam sukurti, galite panaudoti senas duris ar tiesiog panaudoti įdomesnį audinį, kad atitiktų jūsų norimą stilių. „Pasidaryk pats” galvūgalis gali visiškai pakeisti jūsų miegamojo išvaizdą ir nuotaiką.

9. Apsvarstykite galimybę panaudoti apšvietimo akcentų, kad pakeistumėte savo kambarius. Įrenkite šviesos stiprumą reguliuojamus jungiklius, kad galėtumėte pasirinkti šviestuvų intensyvumą. Taip pat galite pakabinti dekoratyvinius šviestuvus, kad sukurtumėte šiltą ir įdomią atmosferą. Strategiškai išdėstę šviestuvus galite išryškinti architektūrinius elementus arba sukurti jaukius skaitymo kampelius ir akimirksniu pakeisti erdvės įspūdį.

10. Suteikite savo sienoms asmeninį atspalvį sukurdami savo sienų meną. Nesvarbu, ar mėgstate tapybą, fotografiją, ar rankdarbius, išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir sukurkite unikalius kūrinius, atspindinčius jūsų stilių. Kaip pagrindą naudokite drobes, rėmelius ar net regeneruotas medžiagas ir leiskite pasireikšti savo vaizduotei. Turėsite ne tik originalių meno kūrinių, bet ir suteiksite savo erdvei asmeninį ir menišką akcentą.

10 paprastu pasidaryk pats projektu kuriais pakeisite savo namu erdve

Nuotraukos: Pinterest

Naudodami šiuos dešimt paprastų „pasidaryk pats” projektų galite suteikti savo namams naują išvaizdą ir į kiekvieną kampelį įpūsti savo asmenybės. Įdėję šiek tiek pastangų ir pasitelkę vaizduotę, galite pasiekti puikių rezultatų ir sukurti erdvę, atspindinčią jūsų unikalų stilių ir pomėgius. 

 

Skaitykite daugiau:

  • Dalintis!