Aksesuarai

INTERJERO KŪRYBOS NAMAI salone galite užsisakyti šio gamintojų įvairiausių aksesuarų ir suteikti savo namams ar biurui išskirtinumo. Kruopščiai ir su didele meile pagaminti aksesuarai atrodys itin elegantiškai.

Anglijos gamintojai THELERMONT HUPTON  gaminantys įvairių aksesuarų namams kompanija. Platus pasirinkimas, puiki kokybė.

 

Manote, kad namuose trūksta šiek tiek spalvotų ir įdomių detalių? Mes galime Jums padėti. Prancūzų BLUE SHAKER kūrėjai gamina spaudinius, kurie tikrai privers jūsų svečius kalbėtis. Nuo vintažinių įkvėptų atspaudų iki modernaus meno ir žemėlapio atspaudų, jie sukurti taip, kad padarytų įspūdį bet kurioje namų vietoje.

 

NEVOTEX yra pirmaujanti didmeninės prekybos interjero dizainui bei baldų gamybos pramonei skirtomis medžiagomis įmonė Skandinavijoje bei Baltijos šalių regione. Ši kompanija prekiauja audiniais, natūralia ir dirbtine oda bei kitomis žaliavomis skirtomis baldų gamybai. Jų asortimente taip pat rasite ir produktų, kurie skirti automobilių bei laivų interjerams. Šios kompanijos šūkis: „Mūsų ilgametė patirtis yra skirta Jums. Jūsų aistra yra mūsų aistra!“