Aksesuarai

INTERJERO KŪRYBOS NAMAI salone galite užsisakyti šio gamintojų įvairiausių aksesuarų ir suteikti savo namams ar biurui išskirtinumo. Kruopščiai ir su didele meile pagaminti aksesuarai atrodys itin elegantiškai.

Anglijos gamintojai THELERMONT HUPTON, tai įmonė, kurianti aksesuarus namams. Čia, platus pasirinkimas bei puiki kokybė.

aksesuarai 2

 

Manote, kad namuose trūksta šiek tiek spalvingų ir įdomių detalių? Mes galime Jums padėti. Prancūzų BLUE SHAKER kūrėjai gamina spaudinius, kurie tikrai privers jūsų svečius kalbėtis. Nuo vintažo įkvėptų atspaudų iki modernaus meno ir žemėlapio atspaudų, jie sukurti taip, kad padarytų įspūdį bet kurioje namų vietoje.

aksesuarai 1

 

NEVOTEX yra pirmaujanti didmeninės prekybos interjero dizainui bei baldų gamybos pramonei skirtomis medžiagomis prekiaujanti įmonė Skandinavijoje bei Baltijos šalių regione. Ši kompanija prekiauja audiniais, natūralia ir dirbtine oda bei kitomis žaliavomis, skirtomis baldų gamybai. Jų asortimente rasite ir produktų, kurie skirti automobilių bei laivų interjerams. Šios kompanijos šūkis: „Mūsų ilgametė patirtis yra skirta Jums. Jūsų aistra yra mūsų aistra!“

aksesuarai