Įsimintinos valgomojo erdvės kūrimas

Atostogų sezonas jau visai netoli, kuomet draugai ir šeima susirenka švęsti ir kurti neišdildomus prisiminimus. Ruošiantis šioms brangioms akimirkoms, viena patalpa dažnai užima svarbiausią vietą – valgomojo erdvė. Design of Dream supranta, kaip svarbu sukurti šiltą ir kviečiančią atmosferą jūsų šventiniams susibūrimams. Todėl, šiame straipsnyje dalinamės paslaptimis, kurių pagalba galėsite lengviau susikurti valgomojo erdvę, kuri ne tik sužavėtų svečius, bet ir paliktų nepamirštamą įspūdį.

Kiekvienas puikus dizaino projektas prasideda nuo vizijos. Pagalvokite kokią atmosferą norite sukurti. Ar norite, kad jūsų valgomojo erdvė būtų jauki ir tradicinė, ar moderni ir elegantiška? Galbūt šiek tiek abiejų? Įkvėpimo semkitės iš savo asmeninio stiliaus ir bendro namų dizaino. Sukurkite „Pinterest” albumą arba rinkite nuotraukas, kurios atitinka jūsų svajonių valgomojo erdvę.

 

Jūsų valgomojo erdvės išdėstymas yra labai svarbus. Pagalvokite apie patalpos dydį ir planuojamų priimti svečių skaičių. Stačiakampio formos stalas puikiai tinka maksimaliai padidinti sėdimų vietų skaičių, o apvalus stalas skatina intymius pokalbius. Pasirūpinkite, kad būtų pakankamai vietos patogiai ištraukti kėdes, tačiau nepamirškite palikti vietos gražiai dekoruotam centriniam elementui.

isimintinos valgomojo erdves kurimasNuotraukos: Pinterest

 

Tinkamo valgomojo stalo pasirinkimas yra svarbus žingsnis kuriant idealią valgomojo erdvę. Medis, stiklas, marmuras – pasirinkimų yra begalė. Apsvarstykite medžiagą, kuri papildytų jūsų stilių ir priežiūros pageidavimus. Išskleidžiami stalai fantastiškai tinka priimti daugiau svečių per šventes, o gerai parinktas stalas gali tapti pagrindiniu valgomojo erdvės akcentu.

Kėdės, suolai ar jų derinys – pasirinkę sėdimąją vietą nustatysite valgomojo zonos toną. Pasirūpinkite, kad jos būtų ne tik patogios, bet ir vizualiai patrauklios. Maišydami ir derindami skirtingų stilių kėdes galite suteikti erdvei charakterio ir žavesio. Nepamirškite pridėti pagalvėlių, kad būtų patogiau, ir apsvarstykite lengvai valomus sėdynių užvalkalus šventiniams išsiliejimams.

Tinkamas apšvietimas gali paversti valgomojo erdvę iš įprastos į nepaprastą. Pakabinami šviestuvai arba liustra virš valgomojo stalo gali sukurti šiltą ir kviečiančią atmosferą. Pridėkite žvakių ir mažų švieselių, kad per šventes sukurtumėte dar daugiau magijos.

isimintinos valgomojo erdves kurimas 1Nuotraukos: Pinterest

Pasirinkite sezoną atitinkančią spalvų paletę. Šilti, žemiški tonai, pavyzdžiui, sodriai raudona, žalia ir auksinė, gali suteikti šventinės nuotaikos. Papuoškite valgomojo erdvę sezoniniais stalo indais, šventinėmis puošmenomis ir dekoratyviniais bėgiais. Nepamirškite į kambarį įtraukti ir kokį nors išskirtinį elementą, pavyzdžiui, gražų veidrodį ar meno kūrinį, kuris suteiks kambariui asmeniškumo.

Galiausiai savo valgomojo erdvę papildykite asmeniniais akcentais. Nesvarbu, ar tai būtų šeimos nuotraukos, naminės stalo kortelės, ar personalizuotos vardų kortelės svečiams, šios mažos detalės gali padaryti jūsų šventinius susibūrimus dar įsimintinesnius ir ypatingesnius.

isimintinos valgomojo erdves kurimas 2Nuotraukos: Pinterest

Šį atostogų sezoną sukurkite tobulą valgomojo erdvę ypatingiems susibūrimams rengti. Pasirinkę tinkamą dizainą ir įnešę savo asmeninio stiliaus akcentą, šį šventinį sezoną galėsite paversti įsimintinu. Nepamirškite, kad Design of Dream yra čia tam, kad padėtume jūsų viziją paversti realybe. 

Skaitykite daugiau:

  • Dalintis!