Dažniausiai užduodami interjero dizaino klausimai

Dauguma žmonių šiomis dienomis pradėdami kurti savo naujus namus peržiūri begalę interjerų socialinėje medijoje norėdami atrasti sau labiausiai priimtiną stilių. Deja, dažnai žmonės nesusimąsto, kad tai, kas patinka, nebūtinai gali tikti jų aplinkoje. Būtent dėl to patikėję darbus interjero dizaineriui sutaupysite laiko, jausitės emociškai komfortabiliai ir turėsite profesionalią nuomonę viso būsto įrengimo metu.  

 

Kokia yra interjero kaina?

Interjero dizaino kainos dydis priklauso nuo pageidaujamų darbų kiekio: nuo objekto sudėtingumo iki laiko praleisto statybinėje erdvėje. Kiekvienas projektas yra individualus, todėl kiekvienu atveju kaina yra derinama.

Kodėl turėčiau kreiptis į interjero dizaino specialistą?

Interjero dizaineris – tai kelių profesijų atstovas. Pasirinkus profesionalų interjero dizainerį Jūs gaunate be galo daug informacijos visais namų įrengimo klausimais: nuo namo konstrukcijos ir inžinerinių brėžinių iki užuolaidos juostelės parinkimo. Interjero dizaineris geba ne tik patarti ir parodyti, bet ir argumentuoti, kodėl verta rinktis vienokias ar kitokias medžiagas, aptarti jų savybes ir skirtumus. Interjero dizaineris gali patarti, pasiūlyti ir surasti tinkamiausius sprendimus, kurie lengvai atspindės užsakovo gyvenimo būdą. Interjero specialistas žino atsakymus į Jums rūpimus klausimus, susijusius su būsto ar darbo erdvės įrengimu. Jis teikia tokias paslaugas, kaip:

 • Konsultacijos patalpų planavimo klausimais;
 • Būsto erdvių išplanavimas;
 • Elektros brėžiniai;
 • Lubų planai;
 • Santechnikos prietaisų parinkimas;
 • Konsultacijos apdailos medžiagų klausimais;
 • Baldų parinkimas;
 • Šviestuvų rinkimas;
 • Vienetinio baldo ar aksesuaro kūrimas;
 • Erdvių dekoravimas.

Kokių paslaugų turėčiau tikėtis iš interjero dizainerio? 

Interjero dizaineris yra kūrėjas, projektuotojas ir patarėjas. Pavyzdžiui, Jūs norite atsinaujinti ar įsirengti vonios kambarį – interjero dizaineris įvertins vonios kambario planavimo galimybes, parinks geriausius santechnikos prietaisus ir suplanuos kokioje vietoje jie atrodys geriausiai ir patogiausiai. Be to, interjero dizaineris parinks plyteles ir sumąstys kaip vonios kambaryje jas išklijuoti geriausiai. Jums tereikia išsakyti savo norus ir pageidavimus, o specialistas atliks savo darbą kaip įmanoma geriausiai ir pateiks brėžinius bei vizualizacijas Jums aiškiu formatu.

virtuves interjero vizualizacija

Ar verta kreiptis į interjero dizainerį net ir rengiantis mažas patalpas? 

Mažos patalpos dažnai yra gerokai sudėtingesnės interjero įrengimui nei didelės erdvės. Kiekvienas patalpos centimetras reikalauja ypatingai didelio dėmesio sprendžiant gyvenimo kokybę gerinančius klausimus. Interjero dizaineris suplanuos erdvę kaip įmanoma geriau pritaikytą įvairiems poreikiams bei suderins iš pažiūros nesuderinamus interjero detales.

virtuves interjero projektavimas

Jei pasikviesiu Jus konsultacijai, ką už tai gausiu?

Konsultacijos metu aptariami svarbiausi užsakovui rūpimi klausimai: nuo išplanavimo iki spalvinių parinkimų. Užsakovo pageidavimu konsultacija taip pat yra galima prekybos centruose renkant spalvinius derinius ir apdailos medžiagas.

Ar galite padekoruoti vieną sieną?

Taip, galime. Tam reikalingas išsamus ir atviras pokalbis bei interjero specialisto konsultacija ir patarimai, kurie padės atrasti geriausius sprendimus turimai sienai.

idomus lapu motyvu tapetai

Kaip išsirinkti interjero stilių?

Dažnai atsirinkę keletą patinkančių interjero stilių reikia į juos žiūrėti ne kaip į visumą, o į atskiras interjero stiliaus detales. Atsižvelkite į naudojamas interjero spalvas, sienų ir grindų dangas bei detales, kurios užpildys erdvių interjerą. Pagalvokite, ar jums tai gražu, ar tai būtų priimtina Jums matyti kasdien. Galbūt margi raštai gražu, tačiau kasdien tai matant Jus vargins. 

Kreipiantis į interjero dizainerį, paieškų laikas gali sutrumpėti. Kadangi profesionalai užduoda tikslinius klausimus siekiant kuo greičiau perprasti užsakovo lūkesčius ir pritaikyti jam labiausiai tinkantį namų interjero stilių.

modernus interjero stilius

Bet man nereikia nieko daug…

Atsiųskite objekto nuotraukas ir užpildykite sudarytą klausimų anketą, kad interjero specialistas galėtų įvertinti numatomų darbų kainą. 

Skaitykite daugiau

8 patarimai, kaip įsirengti namus už nedidelį biudžetą

Kuo skiriasi interjero dizaineris nuo interjero dekoruotojo?

 • Dalintis!