Dažniausiai užduodami interjero dizaino klausimai

Kiekvienas žmogus pradėdamas kurti savo naujus namus peržiūri begalę interjerų socialinėje medijoje, norėdamas atrasti sau labiausiai priimtiną stilių. Tačiau, dažnai žmonės nesusimąsto, kad tai kas patinka, nebūtinai gali tikti jų aplinkoje. Būtent todėl, patikėję darbus interjero dizaineriui, sutaupysite laiko, jausitės emociškai komfortabiliai ir turėsite profesionalią nuomonę viso būsto įrengimo etapo metu.  

Kokia yra interjero kaina?

Interjero dizaino kainos dydis priklauso nuo pageidaujamų darbų kiekio. Nuo objekto sudėtingumo ir laiko praleisto statybinėje erdvėje. Kiekvienas projektas yra individualus, todėl kiekvienu atveju kaina yra derinama atskirai.

vazonas pilnas pinigu

Kodėl turėčiau kreiptis į interjero dizaino specialistą?

Interjero dizaineris – tai kelių profesijų atstovas viename. Pasirinkus profesionalų interjero dizainerį Jūs gaunate be galo daug informacijos visais namų įrengimo klausimais, nuo namo konstrukcijos, inžinerinių brėžinių iki užuolaidos juostelės parinkimo. Interjero dizaineris geba ne tik patarti ir  parodyti, bet ir argumentuoti kodėl verta rinktis vienokias ar kitokias medžiagas. Aptarti jų savybes ir skirtumus. Interjero dizaineris gali patarti, pasiūlyti ir surasti tinkamiausius sprendimus, kurie lengvai atspindi užsakovo gyvenimo būdą. Interjero specialistas žino atsakymus į Jums rūpimus klausimus susijusius su būsto ar ofiso įrengimu. Jis teikia tokias paslaugas, kaip:

1. Konsultacijos patalpų planavimo klausimais.

2. Būsto erdvių išplanavimas.

3. Elektros brėžiniai.

4. Lubų planai.

5. Santechnikos prietaisų parinkimas.

6. Konsultacijos apdailos medžiagų klausimais.

7. Baldų parinkimas.

8. Šviestuvų rinkimas. 

9. Vienetinio baldo ar aksesuaro kūrimas.

10. Erdvių dekoravimas.

Kokių paslaugų turėčiau tikėtis iš interjero dizainerio? 

Interjero dizaineris yra kūrėjas, projektuotojas ir patarėjas. Tarkime, Jūs norite atsinaujinti ar įsirengti vonios kambarį – interjero dizaineris įvertins vonios kambario planavimo galimybes. Jis parinks geriausius santechnikos prietaisus ir suplanuos kurioje vietoje jie atrodys geriausiai ir patogiausiai. Taip pat, interjero dizaineris parinks plyteles ir sugalvos kaip vonios kambaryje jas išklijuoti geriausiai. Jums tereikia išsakyti savo norus ir pageidavimus, o specialistas atliks savo darbą kaip įmanoma geriausiai ir pateiks brėžinius bei vizualizacijas Jums aiškiu vaizdu.

virtuves interjero vizualizacija

Ar verta kreiptis į interjero dizainerį net ir rengiantis mažas patalpas? 

Mažos patalpos dažnai yra gerokai sudėtingesnės interjero įrengimui nei erdvios. Kiekvienas patalpos centimetras reikalauja ypatingai didelio dėmesio sprendžiant gyvenimo kokybę gerinančius klausimus. Interjero dizaineris suplanuos erdvę kaip įmanoma geriau pritaikytą įvairiems poreikiams. Jis, kaip profesionalas, sugeba suprojektuoti ir suderinti iš pažiūros nesuderinamus ar neįmanomus dalykus.

virtuves interjero projektavimas

Jei pasikviesiu Jus konsultacijai, ką už tai gausiu?

Konsultacijos metu aptariami svarbiausi užsakovui rūpimi klausimai, nuo išplanavimo iki spalvinių parinkimų. Taip pat, užsakovo pageidavimu, konsultacija yra galima prekybos centruose renkant spalvinius derinius ir apdailos medžiagas.

Ar galite padekoruoti vieną sieną?

Taip galime. Tam reikalingas išsamus ir atviras pokalbis bei interjero specialisto konsultacija ir patarimai, kurie padės atrasti geriausius sprendimus turimai sienai.

idomus lapu motyvu tapetai

Kaip išsirinkti interjero stilių?

Dažnai atsirinkę keletą patinkančių interjero stilių reikia į juos žiūrėti ne kaip į visumą, o į atskiras interjero stiliaus detales. Atsižvelkite į naudojamas interjero spalvas, sienų ir grindų dangas, bei detalės, kurios užpildo interjerą. Pagalvokite ar jums tiesiog gražu ar tai būtų priimtina Jums matyti kasdien. Galbūt margi raštai gražu, bet kasdien tai matant – Jus vargintų. 

Kreipiantis į interjero dizainerį, paieškos laikas gali sutrumpėti, nes profesionalai užduoda tikslinius klausimus siekiant kuo greičiau perprasti užsakovo lūkesčius ir pritaikyti jam labiausiai tinkantį namų interjero stilių.

modernus interjero stilius

Bet man nereikia nieko daug…

Atsiųskite objekto nuotraukas ir užpildykite sudarytą klausimų anketą, kad interjero specialistas galėtų įvertinti numatomų darbų kainą. 

Skaitykite daugiau

8 patarimai, kaip įsirengti namus už nedidelį biudžetą

Kuo skiriasi interjero dizaineris nuo interjero dekoruotojo?

  • Dalintis!