Mažos erdvės – dideli pokyčiai

Mažos patalpos dažnai būna iššūkis kiekvienam. Svarbu erdvę padaryti ne tik talpią ir funkcionalią, bet  ir suteikti jai jaukumo. Dažnai iš anksto neapgalvotos detalės gali patalpą padaryti netvarkingą ir ją apsunkinti. Todėl, geriausia būtų pasikonsultuoti su interjero dizaineriu, kuris supranta bendrą proporcijų ir išdėstymo ryšį bei suderinamumą ir gali padėti atrasti geriausius sprendimus Jūsų namams. 

 

Šiame straipsnyje dalinamės mūsų dizainerės, Ernestos Rekštienės, įrengtais mažų patalpų interjerais, kuriuose kiekviena detalė yra apgalvota, taip pat išnaudotas kiekvienas erdvės plotelis. Dizainerė mėgsta iššūkius, todėl dažnai savo klientus motyvuoja sakydama: “Nebijokite išsakyti savo norų, nors jie ir atrodo neįmanomi, o mano užduotis bus juos įgyvendinti”.

 

Grožio namai – TULASIS

Užsakovės suformuluota užduotis – 25m2 patalpose sukurti grožio namus, kurie alsuotų indiška dvasia. Salonas kvepėtų indiškais aromatais ir padėtų atsipalaiduoti mėgaujantis grožio procedūromis. Užsakovės pasitikėjimas ir nuoširdus tikėjimas siūlomais sprendimais padėjo įgyvendinti jos lūkesčius ir paversti šias mažas patalpas tikra oaze.

mazos erdves dideli pokyciai 1

mazos erdves dideli pokyciai 2

Daugiau interjero nuotraukų galite rasti paspaudę ČIA >>>

 

Grožio salonas „Dita Plius“

Atnaujinta kirpykla Klaipėdos mieste. Panaikintos tam tikros pertvaros, sukuriant erdvesnes ir šviesesnes patalpas. Atskirai suformuojamos pagalbinės erdvės, o taip pat ir kosmetologės bei manikiūro kabinetai. Sienos dekoruojamos tapetais, derinant su dažomomis sienomis, o akmens masės plytelės grindims, yra pasirinktos atsižvelgiant į intensyvų žmonių srautą.

mazos erdves dideli pokyciai 9

mazos erdves dideli pokyciai 5

Daugiau interjero nuotraukų galite rasti paspaudę ČIA >>>

 

UAB „Stiklita Klaipėda“

Įvairių gaminių iš stiklo ir veidrodžio projektavimo, gamybos įmonė „Stiklita“. Šiai įmonei interjeras sukurtas maksimaliai išnaudojant patalpas exponuojamai produkcijai ir jos panaudojimo galimybėms parodyti. Tam buvo sukurtos atskiros zonos, išskiriant lankytojų vietą, posėdžių ir darbo erdvės.

Interjero koloritas šviesus ir gaivus. Pavasariškos gaivos įneša salotinės spalvos akcentai atsikartojantys balduose bei stiklo dekoruose. Grindims pasirinkta ilgaamžė ir puikias eksploatavimo sąlygas atitinkanti vinilinė grindų danga.

mazos erdves dideli pokyciai 4

mazos erdves dideli pokyciai 3

Daugiau interjero nuotraukų galite rasti paspaudę ČIA >>>

 

Vieno kambario butas 

Užsakovų suformuluota užduotis – pertvarkyti ir įrengti butą, patogiam vieno žmogaus gyvenimui. Panaikintos viso buto senos pertvaros. Naujų pertvarų pagalba suformuotas dviejų kambarių butas su atskiru miegamuoju. Padidintas vonios kambarys. Virtuvė suformuota kartu su svetaine. Buto apdailai naudojamos kokybiškos medžiagos. Sienos dažomos bei tapetuojamos, grindims panaudotas aukštos atsparumo klasės laminatas. Buto lubos neaukšos, tad tam pasitelktos blizgios įtempiamos lubos siekiant optiškai praplėsti erdvę.

mazos erdves dideli pokyciai 6

mazos erdves dideli pokyciai

Daugiau interjero nuotraukų galite rasti paspaudę ČIA >>>

 

Butas Klaipėdoje

Užsakovas pageidavo sukurti interjerą nuomai. Sukurtas interjeras pritaikytas poilsiautojams, atvykstantiems pailsėti neilgam laikui, tačiau butas suprojektuotas taip, kad jame galima gyventi ir ilgą laikotarpį. Buto apdaila įrengta panaudojant šiuolaikiškas modernias medžiagas. Buto koloritas šviesus ir švelnus, o turkio spalvos akcentai suteikia gyvybės ir sodrumo.

mazos erdves dideli pokyciai 8

mazos erdves dideli pokyciai 13

mazos erdves dideli pokyciai 7

mazos erdves dideli pokyciai 11

  • Dalintis!