Spalvų tendencijos 2020-tų metų interjere

Spalva interjere tiesiogiai mus veikia kaip ir maisto bei rūbų spalvos. Kokią spalvą ir kaip jas pasirinkti? – yra du dažniausiai užduodami klausimai interjero dizaineriui. Mes, interjero dizaineriai, atsižvelgdami į žymių dizainerių patarimus, sekdami naujausias mados tendencijas ir kas vyksta pasaulyje perduodame žinias užsakovui ir padedame surasti tinkamiausią spalvą jų skirtuose namuose.

Priklausomai nuo paviršių, spalvos susigeria arba atsispindi. Renkantis spalvas reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jos reaguoja į saulės šviesą patalpoje, į erdvę, kuriai spalvas renkate ir į patalpų paskirtį. Spalvos skirtingai reaguoja į šale esančias pagalbines spalvas. Jos gali atrodyti skirtingai pagal paros ir metų laiką, taip pat gerai apšviestoje arba šešėlio apgaubtoje erdvėje. 

Pagrindinė 2020-tų metų tendencija interjere, remiantis Australiško spalvų prognozavimo ir dažų kompanijos Dulux naujienomis, yra pavadinta Esencija, kuri susidaro iš keturių žingsnių: Įžeminimo, Sugrįžimo, Atsidavimo ir Augimo. Tai viskas, kas yra artima žmogaus sielai: mintys, dvasia ir gamta. Kiekvienam individualiam žmogui tai gali reikšti kažką skirtingo, todėl mes tikimės, kad padėsime Jus įkvėpti ir pritaikyti visa tai savo aplinkoje. 

Įžeminimas 

Tai viskas, kas minimalu, šilta ir komfortiška. Dulux kompanijos dizaineriai apibūdina Įžeminimą kaip įkvėpimą eiti sąmoningo egzistavimo link. Šios temos pagrindinės detalės: neutralios spalvos, apvalios geometrinės formos, lininės medžiagos, rankdarbiai ir medis. 

spalvu tendencijos 2020 tu metu interjere 6

Sugrįžimas

Ši tema yra apie viską, kas yra tikra ir ryšku. Dulux kompanijos dizaineriai teigia, kad nors visi mėgsta jaustis saugiai ir komfortiškai, žmonės turi nepamiršti kaskart išlaisvinti save ir išreikšti savo tikrąsias spalvas. Sugrįžimo temai išreikšti padeda mišinys tarp seno ir modernaus, sukuriant eklektišką stilių. Pagrindinės detalės: Bauhaus stilius, griežtos geometrinės formos ir skirtingi raštai.

spalvu tendencijos 2020 tu metu interjere 5

Atsidavimas

Tai lėto gyvenimo priėmimas. Dulux kompanijos dizaineriai apibūdina Atsidavimą kaip skubėjimo pabaigą ir susiliejimą su gamtos elementais, tokiais kaip, žemė, oras ir natūrali šviesa. Tai vieta poilsiui ir puoselėjimui. Pagrindiniai temos elementai: Japoniškas stilius, augalai, stiklas ir žemiškos spalvos.

spalvu tendencijos 2020 tu metu interjere 7

Augimas

Ši tema apie viską, kas susiję su prabangia raudona ir žemiška ruda spalva. Dulux kompanijos dizaineriai teigia, kad norint atsipalaiduoti nuo streso ir sunkių darbo dienų turime įvesti savo namuose jaukių ir romantiškų motyvų, kurie padėtų apgaubti save prabangių spalvų audiniais, komfortu ir meile. Pagrindinės detalės: retro stilius, apvalios geometrinės formos, sodrios spalvos. 

spalvu tendencijos 2020 tu metu interjere 4

Daugiau informacijos apie spalvas galite rasti Dulux internetinėje svetainėje https://www.dulux.com.au/colour/colour-trends/2020

  • Dalintis!