Ambicingas interjeras

ambicingas interjeras 2

„Ambicingas interjeras, tai šviežaus oro gūsis”

Ambicingas interjeras, tai šviežaus oro gūsis, pasiilgusiems išskirtinumo ir neįprastų projektų. Interjero dizainerė Ernesta Rekštienė siūlo nepaskęsti tradicinių interjero sprendimų jūroje ir išdrįsti kartu sukurti išskirtinį interjerą.

Siūlomų paslaugų išskirtinumas – vienetinis, unikalus bei aukšto lygio interjero dizainas, kuris įgyvendins jūsų svajonę gyventi kitaip – galbūt pilyje, povandeniniame laive ar lėktuve. Tai nesvarbu, Designofdream.lt komandai iššūkiai nebaisūs.

Ambicingo interjero paslaugos paketą sudaro:

  • Aukšto lygio interjero dizaino projektas;
  • Komandos subūrimas darbams atlikti;
  • Geriausių medžiagų parinkimas interjero projekto įgyvendinimui;
  • Baldų, dekoro elementų, aksesuarų parinkimas ir pritaikymas;
  • Atliekamų darbų priežiūra ir derinimas.

ambicingas interjeras
Kas yra ambicingas interjeras?

Ambicingi interjero projektai, tai sprendimai, kurių neįmanoma „įkišti“ į rėmus ar apibrėžti vadovėliniu terminu. Tai projektai, kurie išsiskiria savo drąsiais ir netikėtais architektūriniais sprendimais, erdvių projektavimu, spalvine gama, baldais bei aksesuarais. Drąsiai galima sakyti, jog tai vienetiniai interjero projektai, kurių kūrimas ne tik funkcionalumo paieškos, tačiau ir filosofijos gimimas. Išskirtiniai interjerai turi savo charakterį ir spinduliuoja ypatingą energiją.

Ambicingais interjero projektais vadinami interjero sprendimai tikrai nelieka nepastebėti. Nesvarbu, ar būtų kuriamas interjeras nedideliems studijos tipo apartamentams, erdviam namui, biurui, viešbučiui ar restoranui – tokie sprendimai nepalieka abejingų. Apie tokius interjerus rašo žinomiausi interjero naujienų  portalai ir žurnalai, o tokie interjerai sulaukia apdovanojimų. Tai natūralu, nes juos kuriant nėra neutralumo, bandymo pasislėpti ar ištirpti minioje, o priešingai – siekiama dėmesio ir pripažinimo.

Kalbant apie ambicingus interjero projektus, dažniausiai minimi dideli vieši objektai – viešbučiai, barai, restoranai, koncertų salės ir kiti investuotojus pritraukiantys projektai. Žinoma, tokiems objektams reikalingi ypatingi interjero sprendimai, sukuriantys ne tik jaukų vaizdą, tačiau ir pasakojantys istoriją čia apsilankantiems bei kuriantiems norimą prabangos, ramybės ar euforijos iliuziją, gebantys įtikinti, jog čia verta sugrįžti.

Tačiau tai nereiškia, jog išskirtiniai interjero sprendimai galimi tik ten, kur ranka pasiekiamos didelės investicijos. Jaukus ir nedidelis būstas taip pat gali pretenduoti į ambicingų interjerų titulą, jei savininkas išdrįsta atsisakyti neutralių spalvų ir saugiais, interjero prasme vadinamų, baldų bei dekoro elementų. Namų erdvė visuomet palanki ambicingų interjerų įgyvendinimui, kadangi kiekvienas žmogus yra individualus, su savomis mintimis, norais, svajonėmis bei asmenybe, jis neprivalo taikytis prie korporacijos taisyklių ar vizijos. Kurdamas savo būstą jis gali lengviausiai atsiverti išbandymams ir atskleisti savo charakterį būtent per interjerą.

ambicingas interjeras 1
Ko reikia norint sukurti ambicingą interjerą?

Norint sukurti išskirtinį interjerą, reikalingos trys sudedamosios sėkmės dalys:

•  Interjero vizija;
•  Pasitikėjimas savimi ir savo sprendimu;
•  Pasitikėjimas dizainere.

Geriausi interjero projektai ar architektūriniai sprendimai negimsta statybų eigoje, jie neatsiranda iš niekur. Jie yra iš anksto išsamiai apgalvoti, išgyventi ir tik tuomet įgyvendinti. Tam reikalinga įsivaizduoti, ko siekiama kuriant interjerą, kokia yra būsto ar patalpų interjero vizija, koks tikslas, kas būste gyvens, ar kas naudosis patalpomis. Šią viziją reikia aptarti su interjero dizainere bei kartu kuo geriau apibrėžti interjero dizaino tikslą – kokius jausmus siekiama sukelti tokiu interjeru, kokį įvaizdį siekiama sukurti. Taip vizija įgauna „kūną“ – dizaino projektą, sąmatą ir kitus dokumentus bei vizualines priemones, kurios leidžia pažvelgti į ateitį – kaip viskas atrodys netrukus.

Pasitikėjimas savimi čia paminėtas ne veltui. Lietuviai yra gan konservatyvūs žmonės, todėl kuriant interjerus jie linksta link neutralių spalvų palečių, natūralių, žemiškų atspalvių, klasikinių baldų, subtilių, tačiau neiššaukiančių interjero detalių. Tai nėra blogybė ar yda, tačiau nusprendus sukurti išties išskirtinį ir ambicingą interjerą, reikia pasitikėti savo sprendimu, kad eigoje nekiltų mintis pakeitimams. Tai daugeliui žmonių gali būti iššūkis, tačiau rezultatas – išskirtinis interjeras – tikrai to vertas. Galbūt dėl to ambicingi interjerai yra skirti drąsiems žmonėms, savo kartos lyderiams, kurie ne tik kuria, tačiau ir tampa švyturiu kitiems juos sekantiems.

Norint įgyvendinti ambicingą interjero planą reikalingas patyręs specialistas, interjero dizaineris, galintis suburti patikimą komandą, kuriai joks planas nebūtų sudėtingas. Interjero dizainerė Ernesta Rekštienė tokiems ambicingiems projektams idėjų ir įkvėpimo semiasi tarptautinėse interjero ir dizaino parodose, o ilgametė darbo patirtis, kuriant išskirtinius interjerus, padėjo sukaupti ne tik neįkainojamos patirties, tačiau ir susipažinti su specialistais, kurie gali įgyvendinti pačius įdomiausius ir iššūkius keliančius projektus. Viskas yra įmanoma, kuomet dirba profesionalai.

Patikėkite darbus Designofdream.lt ir rezultatas Jus maloniai nustebins!

  • Dalintis!