Darbas Tenerifėje

Interjero dizainerio darbas yra įdomus ir nenuspėjamas. Kiekvieni metai yra kupini naujų iššūkių ir staigmenų. Vienas iš netikėtumų, kuris atsitiko mūsų interjero dizainerei, Ernestai Rekštienei, buvo atsidurti už daugiau nei 4 tūkstančių kilometrų nuo namų, mėgautis šiluma, malonia draugiška aplinka ir dirbti tai, ką ji išmano geriausiai.

 

 

 

„Smagu ir malonu, kad gali konsultuoti, projektuoti, derinti spalvas ir medžiagas svečioje šalyje. Esi vertinamas kaip specialistas, kuris sukaupęs didžiulę darbo patirtį gali realizuoti savo mintis svetur,” sako dizainerė Ernesta, rinkdama paviršius ir spalvų paletes naujam kuriamam būstui, kuriame saule, vandenynu ir gaiva mėgausis užsakovai.

work in tenerife

Interjero dizaineriai yra smalsūs žmonės, todėl išvyka darbo reikalais į kitą šalį gali būti labai naudinga. Jiems yra smagu pamatyti kokiems gamintojams pirmenybę teikia vietiniai gyventojai. O susipažinimas su toje šalyje vyraujančiais baldų stiliais, populiariomis medžiagomis, sienų ir grindų apdailomis, gali ne tik būti įdomu, tačiau gali ir įkvėpti kuriant naujus interjerus ateityje.

work in tenerife 2

Tenerifė yra didžiausia Ispanijos Kanarų sala. Šalis yra turtinga įvairaus tipo akmenimis, todėl akmuo yra itin dažnai naudojamas paviršiams, grindims, dažnai panaudojamas vonios kambariuose, laiptų gamybai ar virtuvės stalviršiams. Šios salos būstuose vyrauja paprastų, griežtų formų baldai, kurie dažniausiai yra gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės.

work in tenerife 1

Šioje saloje siūlomas asortimentas yra lengvai pritaikomas. Gyvumo suteikia margi gobelenų raštai ir įdomesnės formos. Vyrauja šiltas oras ir lengvas gyvenimo ritmas, todėl nenuostabu, kad plačiausias pasirinkimas yra skirtas poilsiui ir lauko baldams.

Skaitykite daugiau

Ko reikia norint tapti interjero dizaineriu?

Kodėl interjero dizainas yra geras karjeros pasirinkimas?

  • Dalintis!