Inovatyvių dizaino tendencijų tyrinėjimas “CERSAIE 2023” parodoje

Praėjusią savaitę mūsų interjero dizaino studija turėjo galimybę dalyvauti “CERSAIE 2023” – tarptautinėje keraminių plytelių ir vonios kambario baldų parodoje, kuri nuo 1983 m. kasmet vyksta žavingame Bolonijos mieste Italijoje. CERSAIE iš tiesų išskirtinė tuo, kad ji sugeba atspindėti dizaino naujovių ir meistriškumo esmę įvairiuose sektoriuose. Taip pat, čia susitinka specialistai, architektai, dizaineriai ir gamintojai iš viso pasaulio.

 

 

 

Pagrindiniai „CERSAIE 2023” sektoriai

Parodoje „CERSAIE 2023” dalyvavo daugybė sektorių, skirtų visiems interjero dizaino pramonės aspektams. Šiuos sektorius sudarė:

 • Žaliavos: Šiame sektoriuje, kuriame gilinamasi į keramikos ir vonios kambario įrangos pagrindą, pristatomos medžiagos, kurios sudaro novatoriško dizaino pagrindą.
 • Keramika: Šiame sektoriuje, kuris yra CERSAIE šerdis, pristatomos naujausios keraminių plytelių tendencijos, atspindinčios pažangiausias technologijas ir meninį kūrybiškumą.
 • Gamybos technologijos: Šiame sektoriuje buvo pristatytos pažangiausios technologijos, skirtos tiems, kuriuos domina keraminių plytelių gamybos meistriškumas.
 • Dizainas: Tai erdvė, skirta interjero dizaino meistriškumui, kurioje tendencijos, raštai ir stiliai susiliejo, kad įkvėptų.
 • Presavimas ir formavimas: Iš arčiau pažvelgta į keramikos šedevrų gamybos technologijas.
 • Keramikos gamyba ir apdirbimas: pristatomas išskirtinis įvairių stilių, spalvų ir raštų plytelių asortimentas. Taip pat, pažintis su sudėtingais procesais, kurių metu žaliavos virsta nuostabiais keramikos kūriniais.
 • Cheminiai gaminiai ir priedai: Keraminių plytelių ilgaamžiškumą ir kokybę lemiantys komponentai.
 • Stiklas: Stiklo ir keramikos dirbinių ypatumai: stiklo ir keramikos gaminių ypatumai.
 • Sanitarinė įranga: Siūlomi naujoviški funkciniai ir estetiniai sprendimai: esminis vonios kambario dizaino elementas.
 • Vonios kambario baldai: žvilgsnis į vonios kambario baldų pasaulį, kuriame praktiškumas dera su stiliumi.

inovatyviu dizaino tendenciju tyrinejimas cersaie 2023 parodoje 1

 

Mūsų įspūdžiai iš „CERSAIE 2023

“CERSAIE 2023” buvo pojūčių malonumas, nes daugybė dalyvių ir įmonių iš viso pasaulio susirinko pristatyti savo novatoriškų idėjų, spalvų ir raštų. Keliaudami po išsiplėtusias parodų sales, buvome sužavėti meninėmis keraminių plytelių ir vonios kambario įrangos interpretacijomis. Šis renginys buvo įkvėpimo lobynas tokiems interjero dizaineriams kaip mes.

Vienas nuostabiausių „CERSAIE 2023” aspektų buvo galimybė bendrauti su architektais, dizaineriais ir gamintojais pasauliniu mastu. Šis bendravimas leido mums praplėsti akiratį ir įgyti neįkainojamos informacijos apie naujausias pramonės tendencijas ir inovacijas.

Apžiūrinėdami parodą negalėjome nepajusti naujo kūrybiškumo ir entuziazmo savo interjero dizaino projektams. Įvairios keraminės plytelės ir vonios kambario įranga sužadino mūsų vaizduotę ir suteikė daugybę idėjų, kurias galėsime pristatyti savo klientams.


inovatyviu dizaino tendenciju tyrinejimas cersaie 2023 parodoje 2

„CERSAIE 2023” buvo ne tik paroda – tai buvo įtraukianti patirtis, kuri dar kartą patvirtino mūsų aistrą interjero dizainui. Ji parodė neribotas keraminių plytelių ir vonios kambario įrangos galimybes formuojant gyvenamųjų erdvių estetiką ir funkcionalumą. Jei esate interjero dizaino entuziastas ar šios srities profesionalas, apsilankyti CERSAIE parodoje būtina, kad neatsiliktumėte nuo dizaino tendencijų ir pasisemtumėte įkvėpimo, kuris pakylėtų jūsų projektus į naujas aukštumas. Negalime sulaukti, kada galėsime įgyvendinti CERSAIE 2023 m. surinktas idėjas savo būsimuose interjero projektuose, ir nekantraujame pasidalyti rezultatais su savo klientais.

 

Skaitykite daugiau:

 • Dalintis!