Populiarios ir nykstančios interjero tendencijos šiandien

2020-ieji metai padarė didelę įtaką kiekvieno žmogaus gyvenime. Dėl pandemijos visas pasaulis buvo priverstas palikti biurus ir pradėti dirbti iš namų. Tad ilgas laiko praleidimas namų aplinkoje buvo neįprastas kiekvienam. Dėl šios priežasties žmonės pradėjo mąstyti apie pasikeitimus, kurie padarė įtaką šiandienos interjero tendencijoms. 

 

 

TAIP didelėms erdvėms

2020-ųjų metų pradžioje buvo madinga išnaudoti kiekvieną namų kampelį, tačiau prasidėjus pandemijai tai tapo nebeaktualu. Dauguma žmonių bandė dirbti, mokytis, žaisti, sportuoti, gaminti maistą ir atsipalaiduoti toje pačioje erdvėje. Būtent dėl šio pokyčio tapo svarbu nepripildyti namų nereikalingais daiktais ir palikti gyvenamąjai aplinkai kuo daugiau erdvės. 

populiarus ir nykstantys interjero trendai siandien 2

NE bendroms erdvėms 

Praeiti metai privertė susimąstyti apie erdvias patalpas bei skirtingų zonų išdėstymą. Karantino metu dauguma žmonių neturėjo galimybės dirbti skirtinguose kambariuose. Jie buvo priversti susikurti darbo vietą panaudojant valgomąjį stalą, prie kurio taip pat turėjo mokytis ir vaikai. Būtent dėl šių privatumo trūkumų viena iš tendencijų, kuri grįžta į interjerą yra skirtingų zonų suskirstymai namuose. Kambariai gali būti skiriami stiklinėmis stumdomomis durimis, kurios darbo metu gali būti užvertos, tačiau norint namams suteikti šiek tiek daugiau erdvės gali būti paliktos pravertos. 

populiarus ir nykstantys interjero trendai siandien 1

TAIP išraiškingoms keramikinėms plytelėms 

Viena iš 2021-ųjų metų tendencijų – rankų darbo keramikinės plytelės. Jos tampa vis labiau populiaresnės virtuvės zonoje. Dailiai užbaigti plytelių kraštai keičiami neužbaigtų, skirtingų raštų ir faktūrų plytelėmis. Šis derinys ne tik yra įdomus akiai, bet taip pat gali tapti unikalia namų akcento dalimi.

populiarus ir nykstantys interjero trendai siandien

NE vienodam baldų derinimui 

Ilgas laiko praleidimas namų aplinkoje privertė nemažai žmonių atsižvelgti į savo asmenybę ir individualumą. Dauguma pradėjo pastebėti ne tik gražiai atrodantį interjerą, bet ir analizuoti savo poreikius. Taip individualumo išraiška tapo madinga įsigyjant įvairove pasižyminčius bei nesuderinamus baldus, taip papildant juos skirtingais aksesuarais. Šis sprendimas leidžia atsiskleisti Jūsų namų unikalumui. 

populiarus ir nykstantys interjero trendai siandien 5

TAIP industriniam stiliui 

Maišyti medieną, metalą ir stiklą namuose tampa vis madingiau. Šiuo „naujos normos” bei pandemijos metu norisi suteikti gyvenamąjai vietai ne tik komforto, bet ir įdomumo. Būtent šiame interjero stiliuje yra akcentuojami betono paviršiai, aukštos lubos bei kontrastingos spalvos. 

populiarus ir nykstantys interjero trendai siandien 3

NE visiškai baltiems interjerams

Minimalus interjero stilius tampa vis labiau nuobodus ir manoma, kad visiškai balto interjero amžius gali greitai baigtis. 2021- aisiais metais grįžta spalvos ir raštai, kurie leidžia namams suteikti kuo daugiau išraiškingumo ir dinamikos.

populiarus ir nykstantys interjero trendai siandien 4

 

Skaitykite daugiau

2021-tųjų metų interjero tendencijos

Spalvos ir jų reikšmė

Šaltiniai: 

https://www.insider.com/best-and-worst-interior-design-trends-for-2021#peel-and-stick-wallpaper-will-likely-be-trendy-in-2021-9

https://www.forbes.com/sites/amandalauren/2020/12/17/here-are-the-interior-design-trends-going-away-in-2021/?sh=364ca282725d 

  • Dalintis!