Wall & Deco tapetai mūsų interjeruose

Išskirtinio dizaino „Wall & Decò“ tapetai yra įsikūrę Milano mieste, Italijoje. Šios kompanijos įkūrėjas ir kūrybos direktorius, Christian Benini, dirbdamas reklamos fotografu, naudodavo didelius žalius lapus kaip foną savo nuotraukoms. Būtent ši Christian idėja patraukė skirtingų dizainerių ir architektų dėmesį. Tai paskatino Christian Benini 2005 metais išleisti savo pirmąją dizaino kolekciją, o 2007 metais pradėjo gaminti tapetus, kurie dabar yra žinomi visame pasaulyje.

Šie aukščiausios kokybės tapetai puoselėja pusiausvyrą tarp dizaino, fotografijos ir grafikos elementų. Nepaisant to, per metus vis augantis žinomumas nepakeitė amatininko pašaukimo gaminti vienetinius produktus. Būtent dėl šios priežasties šie tapetai pasižymi ne tik unikaliu dizainu, bet ir tvarumu. 

Visų pirma, „Wall & Decò“ skyrė dėmesį vidinėms patalpoms naudojant „CONTEMPORARY WALLPAPER“ kolekciją. Tačiau, per metus „Wall & Decò“ tapetų asortimentas išsiplėtė, pridedant dvi inovatyvias kolekcijas, tokias kaip „WET SYSTEM”, kuri yra skirta virtuvės, vonios bei dušo kambarių sienų dangoms. Taip pat, „OUTDOOR SYSTEM”, kuri yra skirta išorinėms ir fasadų sienų dangoms, suteikiant išskirtinį stilių. 

tapetu katalogai

“Design of Dream” interjero namai bendradarbiauja su „Wall & Decò“ kompanija nuo 2015 metų. Ši kompanija suteikia galimybę atrasti įdomius ir ypač geros kokybės tapetus mūsų užsakovams. „Wall & Decò“ praturtina interjerus ir leidžia geriausiai atskleisti mūsų užsakovų poreikius ir lūkesčius. 

Šis interjeras buvo kuriamas jaunai šeimai, kuri domisi naujovėmis. Todėl, pirmo aukšto WC kambaryje buvo panaudotas tapetas iš „WET SYSTEM” kolekcijos, kuris suteikia erdvei minimalaus blizgesio. 

blizgus tapetai

Daugiau šio interjero nuotraukų galite rasti čia —-> 

Šis prabangios klasikos interjeras buvo sukurtas brandaus amžiaus užsakovams. Interjere vyrauja šviesios spalvos, o sienų apmušalai suteikia subtilaus blizgesio. Taip pat, viename iš WC kambarių buvo įvestas „WET SYSTEM” tapeto intarpas, kuris savo raštu kaskart nustebina.

smelio spalvos tapetas

Daugiau šio interjero nuotraukų galite rasti čia —->

Pagrindinė šio interjero mintis buvo surasti glaudų ryšį tarp žmogaus ir gamtos. Interjere vyrauja žemiškas koloritas bei natūralios medžiagos. Taip pat, svečių WC kambaryje plytelės buvo pakeistos medžių motyvų tapetais iš „WET SYSTEM” kolekcijos. 

medziu motyvu tapetai

Daugiau šio interjero nuotraukų galite rasti čia —->

Šiame provanso stiliaus interjere vyrauja šviesios spalvos bei natūralios medienos medžiagos. Viena pagrindinių interjero detalių – sendintas tapetas iš „CONTEMPORARY WALLPAPER“ kolekcijos. Šis tapetas suteikia interjerui prabangos ir paslaptingumo.

wall deco tapetai musu interjeruose 3

Daugiau šio interjero nuotraukų galite rasti čia —->

Skaitykite daugiau

8 patarimai, kaip įsirengti namus už nedidelį biudžetą

Kuo skiriasi interjero dizaineris nuo interjero dekoruotojo?

  • Dalintis!